Ferrari GT Evolution (závodní)

12. března 2009 v 20:22 | Fluppy |  iPhone
Tak vítejte zas u recenzí nejnovějších appek a her, i když některé hry jsou velmi staré.Dnes se kouknem na Ferrari GT Evolution


Stačí jeden pohled na tento obrázek a začnou se Vám dělat chutě, ne?No tak vždyť Ferrari, iPhone a francouzský Gameloft = pecka.Musím říct že hra je pěkná, ale Trackmania je Trackmania.Abyste pochopili proč to říkám, Trackmanii přímo miluju, hlavně stavění dráh.Ale na iPhone je Ferrari vynikající závodní hra.

Ták další screen. Jak vidíte, jezdit budete i pod Vítězným obloukem. Dále si zajezdíte v New Yorku, Madridu, Římu, Aténách, Los Angeles, a hlavně v závodním okruhu ve Fioranu. Fára tu najdete snad všechny od Testarossy přes Dino a F40 až po Enzo a FXX. Kariéra též pěkná, má to zajímavý,ale až stereotypní příběh, protože se skoro všechno stále opakuje.


Tak, tady už jedeme. Ovládat můžete buď accelerometrem, nebo volantem či normálním ťukáním. Je tu i mapka všech aut a vaše pořadí. Je tu i rychlost a otáčkoměr. A hlavně brzdy, s kterými budete dost často driftovat. Také Vás ujišťuji, že většina tratí má zkratky, ale u některých musíte třeba probourat zábrany.

Zde máte Ferrari FXX jedoucí po závodním okruhu ve Fioranu. Grafika pěkná. Pojďme si ji rozebrat =D .Třeba úplně vpravo je balon, všude jsou stromy, v dálce kopce, elektrické vedení atd. Prostě Gameloft zase jede a všechny recenze vede. Ani mě vlastně nenapadá moc záporných věcí, ale něco se najde. Teď k dalšímu obrázku:

Někdy se může stát, že najednou přijde bouřka. Jó to pak padaj kapky a najednou je horší viditelnost a jak to klouže...Jinak já tu pořád kecám o grafice, ale ono se o této hře dá říct jenom že má licenci od Ferrari, že tam jsou snad všechny auta, stereotypní kariéra, ovládání a grafika. No teda ještě jsem neřekl inteligenci protihráčů, je to docela slabý. Většina závodů jde jednoduše, ale pár těžkých se jich najde. Takže zřejmě hodnocení a údaje.


Hodnocení:

Grafika: 10/10 (prostě skvost)
Zvuk: 7/10 (nic extra)
Hratelnost: 9/10 (taky vám někdy naskakuje místo hry bílá obrazovka?)
Ovládání: 10/10

Celkem: 9 = Musíš mít!!!

Má stupnice :
0-3 Nestojí za nic
3-6 Dobrý pokus, ale ne dokonalé
6-8 Zajímavá hra
8-9 Hra, která se povedla
9-10 Musíš mít!!!

Jenže jak už to tak bývá, za kvalitu se platí, takže si připravte 10 doláčů (přesně 9,99)
A velikost taky není nejmenší : 80,9 MB

Tak čau příště!!!!
by Fluppy® 2009
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pivko Pivko | Web | 13. září 2017 v 11:33 | Reagovat

Muze levak hrat na normalni kytaru?

2 Barman Barman | Web | 13. září 2017 v 11:41 | Reagovat

Fakt?

3 Barman Barman | Web | 25. září 2017 v 21:07 | Reagovat

WOW

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama